HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Örgütsel Davranış ve İş Hukukuna Yansımaları

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Çalışma yaşamında insan davranışını; bunun birey, örgüt, ekonomi ve toplum üzerindeki etkileri ile birlikte anlamak, açıklamak ve öngörülebilir hale getirmek, bugün ancak birden çok bilimsel disiplinin birlikte çalışarak erişebileceği bir idealdir. Farklı araştırma alanlarının sınırları dahilinde ulaşılan kuramsal derinlik ve kavramsal çeşitliliği, diğer alanların birikimi ile buluşturduğumuzda, konu hakkındaki kavrayışımızı güçlendirecek bir anlam zenginliğine ulaşma kudretimiz çok daha yüksek olmaktadır. Bu nedenledir ki günümüzde, farklı uzmanlıkların bir araya gelmesi ile bilgiyi çoğaltan, ona yeni anlam kapıları aralayan multidisipliner yaklaşım büyük değer görmektedir. Bu, bilimsel yaklaşımın, bilgi çağına en çok yakışan tezahürlerinden biridir.

Bu kitap, böyle bir bakış açısı ile örgütsel davranış alanında önemli kabul edilen konulardan bir seçkiyi, iş hukuku boyutu ile bütünleşik olarak ele almakta; bu anlamda iki bilimsel disipline ilişkin bilgiyi buluşturma misyonu taşımaktadır. Alanının nadir örneklerinden biri olarak hem iş hukuku hem de örgütsel davranış üzerine araştırma yapanlara; nedenleri ve sonuçları ile çalışma yaşamında insan davranışını anlama gereksinimi içerisinde olanlara faydalı olması dileğiyle.
Boyut16x24 cm
DilTürkçe
Kapak TürüKarton Kapaklı
Sayfa Sayısı424
YazarMustafa Alp , Sevinç Köse
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz tarihten itibaren 4 iş günü içerisinde kargoya verilecektir. 
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...