HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Mutluluk Psikolojisi

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

“Mutluluk, yaşadığın hayat tarzında değil, 
hayata bakış tarzındadır.”  Tolstoy

Mutluluk hakkında insanlık tarihi boyunca her dönem farklı görüşler ifade edilmiştir. Herkesin kendisine göre bir mutluluk tanımı vardır. Kişilik özellikleri de bu farklılıkta önemli rol oynar. Geleneklerimiz, hayattan beklentilerimiz, hobilerimiz, ailemiz, çevremiz, işimiz ve daha pek çok faktör aslında mutluluğumuzu şekillendirir. İyi olma hâli, yaşam doyumu ve kendi kendine yeterlilik gibi kavramlar mutluluğu tanımlamak için kullanılır.
Bu kitap, mutluluğa farklı bir açıdan yaklaşıyor. “Verme eylemi”nin psikolojik anlamı ve mutluluğa katkısına odaklanıyor. Verme eylemi sadece maddi olarak kazanç sağlamaz. Aynı zamanda ruhsal olarak iyileşmeyi ve huzuru hayatımıza çeker. Bu da çevremizdeki insanlara gerçek mutluluğu gönülden verir. Böylece kelebek etkisi çoğalarak artar, ailemiz, çevremiz, toplum mutluluğa kavuşur.
Yalnızlık duygusunun ele alındığı Yalnızlık Psikolojisi’nin ardından serinin ikinci kitabı Mutluluk Psikolojisi’nde mutluluğa giden tüm duyguları göreceksiniz.

Basım Yılı2024
Baskı Sayısı1
Cilt TipiCiltsiz
Kağıt Tipi1. Hamur
Sayfa Sayısı152
YazarRecai Yahyaoğlu
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz tarihten itibaren 4 iş günü içerisinde kargoya verilecektir. 
 
Yükleniyor...