HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Modern Proje Yönetimi Çevik Proje Yönetimi ve Çevik Liderlik Yaklaşımına, ISO 21500 ve IPMA Standartlarına, AB Proje Yönetim Metodoloji (PM2)'ne Uygun

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Gözden geçirilmiş ve güncellenmiş 4. baskısını yapan kitabın, bu baskısında Avrupa Komisyonu tarafından kabul edilen, Proje Yönetim Metodolojisi (PM²) ve son zamanlarda giderek artan bir şekilde yaygınlaşmaya başlayan Scrum Çerçevesi ve Kanban Yöntemi gibi Çevik (Agile) Proje Yönetimi yaklaşımları ele alınarak Çevik Liderlik yeterlilikleri bölümleri de eklenmiştir.

Eser, Uluslararası proje yönetimi kuruluşlarında uzun yıllardır Türkiye'yi temsil eden, uluslararası etkinliklerde başkan ve yönetici olarak görev yapan, lisans ve lisansüstü düzeyde "Proje Yönetimi" dersleri ile yurtiçi ve yurtdışında kurslar veren yazarların ders notları ve deneyimlerinin sonucunda kaleme alınmıştır.

Yazarlar, kitapta ISO 21500 Proje Yönetimi standardına ve International Project Management Association (IPMA) Bireysel Yeterlilik Esasları (ICB4)'na göre proje yönetimi yöntem, araç ve teknikleri hakkında güncel bilgilere de yer vermiştir.

Kitap, basit ve sade anlatım dili ile IPMA Proje Yönetimi Sertifika Sınavı ve Pro-ject Management Institute (PMI)'ın PMP Sertifika Sınavına hazırlık gibi her türlü proje yönetimi kurslarında kullanılabilir. Ayrıca, Proje Yönetimi ile ilgilenen kişiler ve profesyoneller için yararlı bir başvuru kaynağı ve kılavuzu olarak da çok faydalı olacaktır.
Boyut16x24 cm
DilTürkçe
Kapak TürüKarton Kapaklı
Sayfa Sayısı256
YazarAyşegül Elmas , Çetin Elmas
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz tarihten itibaren 4 iş günü içerisinde kargoya verilecektir. 
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...