HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Millet-i İsrailiye

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

(Osmanlı Türkçesi, Latin Harflerine Aktarma ve Günümüz Türkçesi Bir Arada)

Yahûdileri diğer milletlerden en çok soğutan durum, gaipten gelen seslerin kendilerine yapmış olduğu telkinlerdir ki, bunlar Yahûdi kavmi nezdinde kesin kanunlar hükmünde olmalarıdır. Bu sesler şimdiye kadar kendilerine fetihlerden başka bir şey vaat etmemiş ve bütün yeryüzünün bir gün Yahûdilerin hükmü altında olacağını defalarca haber vermiş iken, biçare Yahûdiler en kuvvetli zamanlarında bile bir vilayet büyüklüğündeki araziden başka toprağa sahip olamadıkları gibi, bugün dahi dünyanın hiçbir tarafında halkı tamamen Yahûdilerden oluşan bir Yahûdi köyü bile yoktur. Bununla beraber Yahûdiler, aslı olmayan bu vaatlere günün birinde kavuşacaklarına tam bir iman ile inanmakta ve ümitlerini kesmemekteler. Eninde sonunda dünya hakimiyetinin kendi ellerine geçeceğine asla şüphe etmemektedirler.

Gerek İslâm gerekse Hıristiyan kavimlerinin, Yahûdileri en zelil ve hakir bir millet kabul etmelerine karşılık, onlar kendilerini milletlerin en şereflisi olduklarını iddia ederler. Zillet ve miskinlik hali içinde böyle kibirlenmelerine sebep, Hıristiyanlık ile İslâmın ataları olduklarına inanmış olmalarıdır.
Ebüzziya Tevfik, 1889

Basım Yılı2021
Baskı Sayısı1
Cilt TipiCiltsiz
Kağıt Tipi2. Hamur
Sayfa Sayısı159
YazarEbu'z-Ziya Tevfik
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Yükleniyor...