HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Meşale 2 Fark Ediş

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Yaşadığımız travmaların etkilerinden özgürleşmek için önce farkındalığımızın artması gerekmektedir. Kendimizi, çevrenizdeki­leri ve toplumu gözlemlemeli ve bu konuda daha fazla bilgi edinmeliyiz.

Bu kitap kendimizin ve çevremizdekilerin fiziksel, duygusal ve enerjisel varoluşumuza ve bu var oluşla kendimizi nasıl ifade ettiğimize ışık tutmaktadır. Kimlerle ne için karşılaştığımıza ve yaşadıklarımızın bir amacı olduğuna uyandırmaktadır.

İçinde var olmaktan hoşnut olmadığımız ama içinden çıkamadığımız koşullarda özsaygımızı koruyarak devam etmenin mümkün olduğunu göstermektedir. Bu yolda ödediğimiz bedellerin daha sonra bizi o nefes alamadığımız koşullardan daha iyi bir alana yükseltmeye çalıştığına şahit etmektedir. Ayrıca yaşadığımız her deneyimin bir anlamı olduğuna ve ruhsal olarak büyümemize hizmet ettiğine dair tecrübe edilmiş deneyimler sunmaktadır.

Hiçbir şey boşuna yaşanmıyor...

Işıkta buluşmak üzere...

Basım Yılı2024
Baskı Sayısı1
Cilt TipiCiltsiz
Kağıt Tipi1. Hamur
Sayfa Sayısı147
YazarEbru Sezgi Sabahoğlu
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz tarihten itibaren 4 iş günü içerisinde kargoya verilecektir. 
 
Yükleniyor...