HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Meşale 1 Dipteyim

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Bu kitap serisinin ilk bölümünde sizlere genç yaşta son dönem kanser olmam ile başlayan ve yirmi yıla varan sürede "ne oldu da ölmedim." i anlatmayacağım. Aksine defalarca ve çeşitli şekillerde ölümümü anlatacağım. Ardından yaşamamın, yeniden var olmamın mümkün olduğuna bile inanmazken her seferinde hangi düşünce kalıplarına tutunarak bir üst bilinç seviyesinde tekrar varoluşumu açıklayacağım.

Bu kitap serisini hayatında her anlamda yukarı çıkmak isteyenlere örnek ve rehber olmak, sevgi ve ışığı arayanların yalnız ol­madıklarını göstermek, umut aşılamak, hayatta kalmak isteyen­lere ve kendini bulmak isteyenlere esin kaynağı olmak, dünyaya geliş amacımızı hatırlatmak, sevgimi sizlere ulaştırmak, sorunlar konusunda bir çıkış yolu olduğuna dair ışık tutmak, duygu ve düşüncelerimiz üzerinde hakimiyet kurmanın yollarını göstermek, hayatımızda kaderimiz zannettiğimiz ve bizi zora sokan döngülerden çıkışı müjdelemek, yaşadığımız her deneyimin bizler anlasak da anlamasak da bir anlamı olduğuna dikkat çekmek, içimizde taşıdığımız ve bizim tarafımızdan yakılmayı bekleyen meşalemizi nasıl yakacağımız konusunda bilgi vermek, kendimize ve bütüne nasıl hizmet edeceğimiz konusunda fikir vermek, ilahi sistemin şifa üzere işleyişini anlaşılır kılmak için yazdım.

Serinin bu kitabında hayatta kalmak ve hayatı kaliteli yaşamak için göğüs gerdiğim sınavları nasıl geçtiğime şahit olacaksınız. Bununla kalmayıp kendimi fiziksel, duygusal ve ruhsal alanda şifacı olarak ve ardından da kişisel tekâmül rehberi olarak bulana kadar ki yürüdüğüm ve keşfettiğim yollara beni hazırlayan deneyimleri bulacaksınız.
Hiçbir şey boşuna yaşanmıyor...
Işıkta buluşmak üzere...

Basım Yılı2024
Baskı Sayısı1
Cilt TipiCiltsiz
Kağıt Tipi1. Hamur
Sayfa Sayısı242
YazarEbru Sezgi Sabahoğlu
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz tarihten itibaren 4 iş günü içerisinde kargoya verilecektir. 
 
Yükleniyor...