HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Menü Planlama ve Özel Menüler Kitabı

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Bir işletmenin başarısı ve sürdürülebilirliği için temel unsurlardan biridir menü. Doğru bir planlama işletmede maliyetlendirmede ve fiyatlamada kolaylık, istenen karlılığa ve müşteri memnuniyetine ulaşmada fayda sağlayacaktır. Kitapta menü planlamanın kurallarının yanı sıra günümüzde bir gereklilik olarak karşımıza çı­kan özel menülerin de planlanabilmesi için bilgiler verilmektedir. Menü planlama ile ilgili yazılan bölümler uzun yılların yiyecek içecek işletmesi deneyimi ve akade­mik araştırmaların sonucudur. Kitap, yazarlarının sektör tecrübelerini akademik bilgileri ile harmanlaması sonucu oluşturulmuş ve profesyonellerin hizmetine su­nulmuştur. 
Özel menüler bölümü ise bir gastronomi işletmesinin özelleşmesi ve müşteri isteklerini karşılaması amacıyla oluşturulmuştur. Yine sektörde karşılaşılabilecek özel menü ihtiyaçları ayrıntısı ile incelenmiştir.

Basım Yılı2022
Baskı Sayısı1
Cilt TipiCiltsiz
Kağıt Tipi2. Hamur
Sayfa Sayısı144
Yazarİlkay Yılmaz
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz tarihten itibaren 4 iş günü içerisinde kargoya verilecektir. 
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...