HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Matematik - Saat Kaç?

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Matematiğin eğlenceli dünyasını masal kahramanlarıyla keşfetmek daha keyifli.

10 kitaptan oluşan Eğlenceli Matematik serisi miniklerin sayıları öğrenmekle başlayıp, problem çözmeye ve kesirlere kadar olan macerasına eşlik etmek için hazırlanmıştır. Sayılarla ilgili temel konular sevilen bir masal eşliğinde anlatıldığında daha kolay anlaşılır. Çocuğunuz yaşına göre seçeceğiniz başlıklardaki basit alıştırmalarla saymayı, sayı çiftlerini, çarpma bölme yapmayı, şekilleri ve çok daha fazlasını öğrensin.

Eğlenceli Matematik serisini hazırlayan danışman Caroline Clissold matematik eğitiminde standartlar oluşturmak için tutkuyla çalışan deneyimli bir ilkokul öğretmenidir. İngiltere'de Ulusal Matematik Eğitimi Mükemmellik Merkezi’nin eski danışmanlarından ve koordinatörlerinden olan Clissold, matematik eğitiminde uzmanlaşmış bir yayınevinde hizmet içi eğitimler vermekte, okullarda matematik eğitimi ve öğrenimi çalışmaları yapmakta ve Londra’daki bazı üniversitelerde dersler vermektedir. Amacı, çocukların matematiği keyifle ve niye öğrendiklerini bilerek öğrenmeleridir. Matematik bilgi ve becerilerinin anlamlı bir bağlamda kullanılabileceği yaratıcı eğitime gönülden inanmaktadır.

Basım Yılı2024
Baskı Sayısı1
Cilt TipiCiltsiz
Kağıt TipiKuşe
Sayfa Sayısı24
YazarRosie Neave
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz tarihten itibaren 4 iş günü içerisinde kargoya verilecektir. 
 
Yükleniyor...