HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Kutsal Orman Kehaneti 52 Kartlık Deste ve Rehber Kitap

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

RUHUNUZUN GERÇEĞİNİ KEŞFETMEK İÇİN GİZLİ BİR BOYUTA GİRİN
Çok satan yazar Denise Linn’in 52 adet kehanet kartı ve rehberli meditasyon ses kaydıyla doğanın ruhlarıyla tanışın ve Kutsal Orman’ın gizli âlemlerini keşfedin. 
Bu kehanet destesindeki her kart, Tibet Shambala, Avalon Sisleri ve Avustralya Rüya Zamanı efsanelerine benzer kutsal bir âlem olan Kutsal Orman’a enerjisel bir erişim sağlayan özel bir anahtardır Yıllardır, bir dönüşüm hocası olan Denise Linn binlerce insanı bu sihirli boyuta yönlendirmek için rehberli meditasyonlar kullanmıştır. Şimdi, bu kehanet sistemiyle siz de bilincinizi genişletebilir ve bu içsel manzaranın engin gizemleri ve harikaları boyunca kendi rotanızı çizebilirsiniz. 
Her biri son derece renkli ve incelikli bir sanat eseri sayılacak kartlar, kadim doğa ruhlarının ve koruyucularının tasvirleriyle süslenmiş. Fırtına Ruhu sizi kaosu kucaklamaya davet ederken Sihirli Eğrelti Otu Mağarası ise size bir sığınak sunuyor. Kartlar doğal güçlerden ve kendi içsel bilginizden yararlanarak uzun zamandır cevap aranan sorulara ışık tutuyor.
Bilincinizi genişletin ve Kutsal Orman’ın engin gizemleri ve harikaları arasında kendi rotanızı çizin. Bu kehanet destesindeki 52 kartın her biri, kutsal bir âlem olan Kutsal Orman’a enerjisel bir erişim sağlayan özel bir anahtardır. Kartlar, en derin sorularınıza uzun zamandır aradığınız yanıtlara ışık tutmak için doğal güçlere ve kendi içsel bilginize erişir.

Basım Yılı2024
Baskı Sayısı1
Cilt TipiCiltsiz
Kağıt Tipi2. Hamur
Sayfa Sayısı152
YazarDenise Linn
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz tarihten itibaren 4 iş günü içerisinde kargoya verilecektir. 
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...