HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Kuşlar Hayvanlar ve Hısım Akraba

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

İkinci Dünya Savaşının yaklaşan ayak sesi, Durrell ailesinin Korfu'dan İngiltere'ye geri dönme sebeplerinden biri olur. Gerald Durrell İngiltere'de geçen soğuk, kasvetli günlerde özlediği Korfu Adasını, hayvanlarla olan maceralarını ve ailenin adadaki yaşamına dair eğlenceli anlarını bir kitapta toplar: Ailem ve Öteki Hayvanlar.

Yalnız, aile üyelerinin bu hikayelere itirazı vardır. Hepsi kendilerinin abartılarak anlatıldığı konusunda hemfikirdir, üstelik Gerald kitaba konulacak en iyi hikayeleri de seçememiştir. Bunun üzerine Gerald kolları sıvar ve tüm ailenin burnunda tüten Korfu Adası hikayelerinin ikincisine başlar: Kuşlar, Hayvanlar ve Hısım Akraba.

Serinin ikinci kitabında yine masmavi denizlerle kuşatılmış Korfu'ya davet edilecek, hayvanlarla iç içe yaşayan Durrell ailesinin eğlenceli hikayelerine ortak olacağız.

"Kuşlar, Hayvanlar ve Hısım Akraba, Gerald Durrell'ın olağanüstü eğlenceli kitabı Ailem ve Öteki Hayvanlar'ın, neşeli ve içten bir anlatımla ele alınmış devam kitabı."
-Kirkus Reviews

KapakCiltsiz
Sayfa Sayısı280
YazarGerald Durrell
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz tarihten itibaren 4 iş günü içerisinde kargoya verilecektir. 
 
Yükleniyor...