HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Kristalin Alemi

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

“İnşa edilmiş kristalize şehirlerin sizler tarafından yaratılıp, düzenlenmesinde birçok yüceliklerin dâhil olduğu bu alandan size ulaşıyoruz, burası kristalize olmuş bir âlemdir.” 
“Anadolu’dan doğacak olan bu uygarlığın, bize en büyük katkı ve hizmetlerini ulaştıran Mustafa Kemal Atatürk olarak bildiğiniz yücedir. Şu anki haliyle zatında bedenlenmiş olup, birtakım çalışmalarla düzene katkı sağlamaktadır” 
“Kimi ırkların yok oluşuna, ancak kimi ırkların da doğuşuna şahit olacaksınız. Bu düzenlemenin gerekli olduğunun farkındasınız ve kalp üzerinden birleştiniz ancak sesinizi duyuramıyorsunuz, duyduk ve geldik biz sizdeyiz sizinleyiz.”
“Birlik halinden uzaklaşmayın biz olduğunuz sürece size hiçbir zarar gelmeyecektir, size kurtuluş için küçük bir süredir bu, ancak temiz kalpler zaten bizimledir.” 
“Kutupların ardındaki istirahat yerime bekliyorum sizleri, orada size nice güzellikler hazırladım ve daha da hazırlamaktayım. Kul olma halinizi kesrete geçerek derslerinizi tamamladınız. Şimdi düzenlerinizi de tamamlayıp bize ulaşın, hedefiniz bu olsun.” 
“Birçok bilginin verildiği bu kitabın asıl amacı size hakikat âleminin kapılarını açmaktı. Hakikatinizi anlayarak devam etmenizi istiyoruz, tüm âleminizin artık kapatılacağı gerçeğini anlayın istiyoruz. Çünkü bu yazdığımız özelliklere ulaşamayacak olanlar varsa, onlardan artık bir sonraki döngüye kadar umudumuzu kesmiş oluyoruz. Kendinize bu iyiliği yapın ki kurtuluşunuz olsun, aksi halde tekrar bir döngüye girerek hallerinizle baş başa kalacaksınız.”

Basım Yılı2024
Baskı Sayısı1
Cilt TipiCiltsiz
Kağıt Tipi2. Hamur
Sayfa Sayısı205
YazarNesrin Mehtap Can
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz tarihten itibaren 4 iş günü içerisinde kargoya verilecektir. 
 
Yükleniyor...