HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Kendi Manganızı Çizin

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Manga sanatçısı olmak isteyen herkese çizim yeteneklerini geliştirmeleri için tekrar tekrar eskiz yapmaları hep öğretilir ve sanatçıların eskiz yeteneklerini geliştirmelerine yardımcı olacak birçok kitap da yazılmıştır. Ama eskiz aşamasında çok çaba göstermiş olmana rağmen çalışmanın hâlâ bir şekilde dengesiz göründüğünü mü düşünüyorsun? Belki de baş çok küçük ya da kollar çok uzun ya da bambaşka bir uzuv garip duruyor… Bütün o eskiz çalışmalarından vücudun yapısı hakkında bilgi sahibi olmuş olman gerekirken çizimlerin neden “doğru” görünmüyor?

Bu kitap “doğru” dengelenmiş çeşitli pozlar yardımıyla eskiz alıştırması sağlayarak denge anlayışını geliştirmen için bir fırsat sunuyor. Pozları kendi mangana dahil ederken eğlenmene bak. Resimlerinin ne kadar iyi göründüğünü fark edeceksin. Bu kitaptaki tüm alıştırmaları tamamladığında “doğru” ifadesini daha iyi anlayacak ve çalışmandaki değişime şaşacaksın!

Basım Yılı2022
Baskı Sayısı1
Cilt TipiCiltsiz
Kağıt Tipi1. Hamur
Sayfa Sayısı96
YazarJunka Morozumi , Tomomi Mizuna
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz tarihten itibaren 4 iş günü içerisinde kargoya verilecektir. 
 
Yükleniyor...