HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Karadeniz’de Bir Yakamoz: Mustafa Suphi

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

TKP’nin kurucuları Mustafa Suphi ve arkadaşlarının mücadelesini kaleme alan en kapsamlı eser…
Bir döneme ışık tutun tarihî romanlarıyla tanınan Mustafa Yuka, bu eserinde Osmanlı’nın son yılları ve karmaşık bir sürecini kapsayan 1912-1922 yıllarını kaleme alıyor. 
Osmanlı’nın bu karanlık döneminde, İttihat ve Terakki Fırkası ile İtilaf Partisi arasındaki mücadeleye TKP’nin de katılma süreci ve değişen dengeler gözler önüne seriliyor. 
Bu karmaşık döneme damgasını vuran üç şahsiyet; TKP’nin kurucu ismi Mustafa Suphi, İttihatçıların lideri Enver Paşa ve Kuvayi Milliye’nin lideri Mustafa Kemal Paşa ön plana çıkıyor. Mustafa Suphi’nin komünistliğe giden siyasal süreci, Enver Paşa’nın Turancılık emelleri ve Mustafa Kemal Paşa’nın millî devlet anlayışı ve bu üçlünün mücadelesi, tarihî gerçekliklerle örülmüş bu kitapta kaynaştırılarak okuyucuya sunuluyor.

Basım Yılı2024
Baskı Sayısı1
Cilt TipiCiltsiz
Kağıt Tipi1. Hamur
Sayfa Sayısı488
YazarMustafa Yuka
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz tarihten itibaren 4 iş günü içerisinde kargoya verilecektir. 
 
Yükleniyor...