HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Kar Masalları

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Ayşe, bir mayıs günü evinin bahçesindeki kiraz ağacına tırmanıp en tepedeki kirazı almak istemişti. Fakat üstüne bastığı dal kırılınca, yürümesine engel olacak çok kötü bir kaza geçirdi. Yaşam sevincini kaybeden Ayşe, tedavi görmek için Uludağ’ın eteklerinde bir klinikte kalmaya başladı. Bu klinikte hayatı paylaştığı çocuklar, onlara yardım etmek için canla başla çalışan yetişkinler ve hayaller diyarında rastladığı sevgi dolu kahramanlar Ayşe’nin yaşamını tümden değiştirecekti.
Başkalarını da düşünmenin, bir amaç için emek vermenin ve umudu hiçbir zaman kaybetmemenin değerini anlatan bu hikâyeyle hayatta gerçekten önemli olan şeyleri keşfederken hayal gücünün eşsiz dünyasında sihirli bir yolculuğa çıkmaya hazır mısınız?
Beyhan Eczacıbaşı’nın, çocukları Bülent Eczacıbaşı ve Faruk Eczacıbaşı’na anlattığı masallardan esinlenerek, ilkgençlik çağına yeni adım atan çocuklar için yazdığı ve ilk olarak 1962’de yayımlanan Kar Masalları’nın gözden geçirilmiş baskısını yeni resimlerle sunuyoruz.

Basım Yılı2024
Baskı Sayısı2
Cilt TipiCiltsiz
Kağıt Tipi2. Hamur
Sayfa Sayısı240
YazarBeyhan Eczacıbaşı
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz tarihten itibaren 4 iş günü içerisinde kargoya verilecektir. 
 
Yükleniyor...