HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Kamu–Özel Kesim Yapısı ve İlişkileri

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Meslek Yüksekokullarında okutulan "Kamu-Özel Kesim Yapısı ve İlişkileri" ile "Kamu-Özel Kesim Yapısı" derslerinin yanı sıra KPSS'nin vatandaşlık bölümünde çıkabilecek sorular için de uygun bir içeriğe sahip olan bu kaynakta yer alan bilgiler, kamu-özel kurumların itina ile incelenmesi ve buna ek olarak daha birçok kaynak-dokümanın taranması ile elde edilmiştir. Bu bilgiler ışığında olabildiğince açık ve anlaşılır bir dille yazılmış olan bu eser Meslek Yüksekokullarındaki öğrenci ve öğretim elemanlarına, KPSS'nin vatandaşlık bölümünde çıkabilecek sorulara hazırlananlara, kamu-özel kesim kurum ve kuruluşlarında çalışanlara ya da bu kurumlarla iş yapanlara, kurumları tanıtmada faydalı olabilecek bir el kitabı olma özelliği taşımaktadır.

Konu ve kapsamı gereği sık sık güncellenmesi gereken bir içeriğe sahip olan bukitaptan, derslerde ve sınavlara hazırlık sürecinde optimum düzeyde fayda sağlayanabilmesi için muhakkak güncel halinin takip edilmesi gerekmektedir. Dolayısıyla basım tarihine kadarki süreçte meydana gelen 2017 yılı Anayasa Değişikliği ve Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi Değişikliği de dahil olmak üzere tüm değişiklikler içeriğine dahil edilmiş; bu kapsamda kitabın büyük bölümü yeniden yazılarak güncellenmiş ve 8. Baskıyla siz değerli okuyuculara sunulmuştur.
Boyut16x24 cm
DilTürkçe
Kapak TürüKarton Kapaklı
Sayfa Sayısı256
YazarPınar Özdemir Karaca
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz tarihten itibaren 4 iş günü içerisinde kargoya verilecektir. 
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...