HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

'İş'te Kadın!

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Onlar bizim eşlerimiz. Annelerimiz.Kız kardeşlerimiz.Ar­kadaşlarımız. Modern toplumda bir kadın kimliği ile yaşamak zaten zor bir kaderken, bizim gibi farklı kültürlerin bir arada ya­şamak zorunda olduğu, bir birleri ile çarpıştığı, çatıştığı, bazen de uzlaştığı toplumlarda kadın olmak sanırım çok çok zor... Evde yetenekli ve çalışkan bir hizmetçi olmalılar.

Aynı zaman da kocalarının her isteğini yerine getiren iyi bir eş. Erkeklerin ege­men olduğu iş yerinde de her türlü liyakatini ispat etmek duru­munda olan bir çalışan. Toplumca mükemmelliğe zorluyoruz onları. Her şeyin en mükemmeli olmalılar.

Oysaki hayatlarını zindana çevirdiğimizi bile fark edemiyoruz. Hep merak etmişim­dir annem neden erken yaşlandı diye. Bu çalışma ile elimizden geldiğince Batı Karadeniz Bölgesindeki çalışan kadınlarda bunla­rın cevabını aramaya çalıştık. Ancak daha çok yol kat etmemiz gerek.

Basım Yılı2017
Baskı Sayısı1
Cilt TipiCiltsiz
Kağıt Tipi1. Hamur
Sayfa Sayısı149
YazarAykut Arslan , Serdar Yener
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz tarihten itibaren 4 iş günü içerisinde kargoya verilecektir. 
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...