HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

İnsanlığın Kökenleri

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

"Dr. Rene Verneau'nun 'İnsanlığın Kökenleri' adlı eseri, insanlığın evrimini ve tarihini anlamak isteyenler için kapsamlı bir rehber sunuyor. Bu eser, fosil araştırmalarından Darwinizm'in bilimsel yeri ve insanın evrimi hakkında derinlemesine bilgiler içeriyor. İnsanın ve maymunların karşılaştırmalı analizi, İslam düşünürlerinin Darwinizm'e bakışı, din ve bilim arasındaki çatışmalar gibi konular, okuyucuya insanın kökeni ve evrimi üzerine yeni perspektifler kazandırıyor. 
Neanderthal ve Pithecanthropus gibi fosil türlerin incelenmesi, insanlık tarihinin gizemlerini aydınlatmaya yardımcı oluyor. Verneau'nun çalışması, bilimsel açıklamalar ve dini metinler arasında köprü kurarken, insanlığın amacı ve başlangıcı üzerine düşündürücü sorular sunuyor. Bu eser, antropolojiye ilgi duyan herkes için zorunlu bir okuma."

Basım Yılı2024
Baskı Sayısı1
Cilt TipiCiltsiz
Kağıt Tipi2. Hamur
Sayfa Sayısı152
YazarRene Verneau
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz tarihten itibaren 4 iş günü içerisinde kargoya verilecektir. 
 
Yükleniyor...