HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

İnsan Kaynakları Yönetimi ve Örnek Olaylar Kavram – Uygulama – Örnekler – Öneriler

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Uzun yıllar, üniversitelerin ilgili bölümlerinde "İnsan Kaynakları Yönetimi" derslerini veren, aynı zamanda belirli bir dönem yerel yönetimlerde yöneticilik ve idarecilik yapmış olan yazar tarafından hazırlanan bu kitap, hem uygulamayı içermesi hem de üniversitelerin ilgili bölümlerinde kaynak kitap olarak kullanılabilecek şekilde hazırlanması nedeni ile "İnsan Kaynakları Yönetimi" ile ilgilenen herkese hitap etmektedir.

Kitapta, diğer insan kaynakları yönetimi kitaplarından farklı olarak, bizzat uygulanmış yöntemlere yer verilmiş olup, "İnsan Kaynakları Bilgi Sistemi" , " Elektronik İnsan Kaynakları Yönetimi" gibi güncel konulara da yer verilmiştir.

Bu kitap profesyonellere, öğretim üyelerine, lisans, yüksek lisans ve doktora öğrencilerine temel insan kaynakları yönetim bilgilerini örnek uygulamalar ile vermek üzere hazırlanmıştır. Kitap bu yönüyle, gerek yükseköğretim gerekse çalışanlar ve yöneticiler için önemli bir kaynak olma özelliğine sahiptir. Kitap 14 bölümde oluşmakta, bölümlerde insan kaynakları yönetim fonksiyonları detaylı bir şekilde bilgiler bulunmaktadır.
Boyut16x24 cm
DilTürkçe
Kapak TürüKarton Kapaklı
Sayfa Sayısı335
YazarAydın Yılmazer
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz tarihten itibaren 4 iş günü içerisinde kargoya verilecektir. 
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...