HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

İncilde Yer Alan Pagan İnançlar

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Kutsal Kitap´ta yer alan taraflı öğretiler gerçekte pagan kökenli mi? JOHN CLAUDIUS PITRAT, bu sarsıcı soruya detaylı bir yanıt arıyor. İncil’in derinliklerine dalarak, pagan öğretilerin İncil’de yer bulup bulmadığını araştırıyor. Bu kitap, kutsal yazıların gerçekte ne anlattığına dair bir keşif yolculuğuna çıkıyor. Yazar, okuyucuyu kanıtlar sunuyor. İncil’deki birçok yazının pagan inançlarında da mevcut olduğunu ispat ediyor. İncil’in gerçek öğretileri nelerdir ve modern inanç sistemlerimizde ne kadar yer buluyor?
Kitabın sonunda, "Gerçeği bileceksiniz ve gerçek sizi özgür kılacak" diyerek okuyucuya umutlu bir mesaj bırakıyor. İster Müslüman ister tarafsız ya da İncil öğretilerine inanıyor olun, bu kitapla inançlarınıza tarihsel bir perspektif kazandırabilirsiniz. İncil’deki yanlışları sorgulamak istiyorsanız, bu kitap tam size göre. Kutsal yazıların derinliklerine dalmak ve tarihsel gerçeklere ulaşmak için İncil´de Yer Alan Pagan İnançlar´a göz atın.

Basım Yılı2023
Baskı Sayısı1
Cilt TipiCiltsiz
Kağıt Tipi2. Hamur
Sayfa Sayısı168
YazarJohn Claudius Pitrat
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz tarihten itibaren 4 iş günü içerisinde kargoya verilecektir. 
 
Yükleniyor...