HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

İlaçsız Yaşam

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Bağışıklığını güçlendir, hastalanmaktan ve ilaç mahkûmu olmaktan kurtul!

İlaçsız Yaşam birinci baskısından 10 yıl sonra güncellenmiş referanslarıyla birlikte yeniden basıldı.

İlaçsız Yaşam kitabı, hastalıklarını kendisi üreten kapitalist tıp sistemine karşı başlatılmış bir isyandır. Ortodoks tıp düzenine karşı başkaldırının meşalesidir. Kapitalist düzen önce gıdamızı bozdu, bozulan gıda bizi hasta etti, sonra da iyileştirmeyen sözde ilaçları ‘ömür boyu kullanacaksın’ diye verdiler. Herkesi hastalıklara ve sözde ilaçlara mahkûm ettiler.
Bu çarkın içinde ezilmeyeceğiz! Sağlığımıza sahip çıkacağız. Doğru tarımı, yerli tohumu, fıtratına uygun beslenmeyi destekleyeceğiz. Fitoterapi bilimini memleketimizde ve tüm dünyada hak ettiği noktaya taşımak için var gücümüzle çalışacağız.
Yaşamın biyolojisi, her zaman iyiliğe doğru gelişir. Hastalık taşıyan genler sürekli bir çabayla düzenlenir, genetik hastalıklar azalır ve her zaman iyilik kazanır. Yine iyilik kazanacak. Biz kazanacağız, sağlığımıza kavuşacağız, bizi hasta etmek isteyen düzen bozulacak.
Çaresiz değilsiniz. İlaçsız Yaşam size çareyi anlatıyor. Sağlığınızı korumak için besinlerden nasıl faydalanacağınızı, hastalandığınızda iyileşmek için bitkisel kürleri nasıl kullanabileceğinizi gösteriyor. İnsanlık tarihinin en kadim bilimi olan Fitoterapi’yi modern bilimin metotlarıyla ele alıyor. Amacımız, herkesin tedavi edici bitkileri ve beslenmeyi öğrenmesi ve sağlığına sahip çıkması.

İlaçsız Yaşam’la birlikte… 
•    Dengeli ve etkin bir şekilde çalışan bir bağışıklık sisteminin önemini, bağışıklık sisteminizi nasıl desteklemeniz gerektiğini öğreneceksiniz. 
•    Doğanın ilaç besinlerini, bu şifalı besinlerin bilimsel olarak kanıtlanmış gücünü keşfedeceksiniz. 
•    Kanserden korunmak, kronik hastalıkları önlemek için nasıl beslenmeniz gerektiğini öğreneceksiniz. 
•    “Çaresi yok” diye öğretilen hastalıkları kontrol altına almanın, hatta tam şifa ile iyileşmenin mümkün olduğunu fark edeceksiniz.   
•    Sağlığınızı destekleyen, sizi hastalıklardan koruyan bitkisel kürleri yaşamınızın bir parçası haline getireceksiniz. 

Çaresiz değilsiniz! Sağlığınızı korumak ve hastalıklardan kurtulmak sizin elinizde!
 Dr. Ümit Aktaş 

Basım Yılı2023
Baskı Sayısı30
Cilt TipiCiltsiz
Kağıt Tipi2. Hamur
Sayfa Sayısı352
YazarÜmit Aktaş
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz tarihten itibaren 4 iş günü içerisinde kargoya verilecektir. 
 
Yükleniyor...