HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Haciz Yolu ile Takipte AçılanTasarrufun İptali Davasında İspat<br /> Güncel Yargıtay Kararları ve Dava İncelemeleri Eklenmiştir.

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Eserde davada uygulama alanı bulan ispata ilişkin genel kurallar ve tasarrufun iptali davasını düzenleyen hükümlerde yer alan ispat kuralları çerçevesinde tarafların gerçekleştireceği ispat faaliyetleri ortaya koyulmuştur.

Tasarrufun iptali davasını düzenleyen hükümlerde iptale tabi tasarruflar, tasarrufların hangi koşullarda iptal edilebileceği, tasarrufu gerçekleştiren borçlu ve lehine tasarrufta bulunulan üçüncü kişinin tasarrufun iptali sonucundan nasıl kurtulabileceği gösterilmiştir. Kitapta öncelikle bu hükümler açıklanmıştır. Ardından Yargıtay kararları ile ispat kurallarının nasıl uygulandığı örneklendirilmiştir.

Tasarrufun iptali davası Yargıtay kararları ile şekillenmiş bir dava olduğundan Yargıtay'ın bu alandaki yerleşmiş içtihatları ile davanın kendine özgü yanları da tartışılmıştır.

Davanın aşamalardaki gelişimini göstermek ve uygulamacılara destek olmak adına son bölümde örnek davaların incelemelerine yer verilmiştir.
Boyut16x24 cm
DilTürkçe
Kapak TürüKarton Kapaklı
Sayfa Sayısı102
YazarElifgül Yalçın
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz tarihten itibaren 4 iş günü içerisinde kargoya verilecektir. 
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...