HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Gerçek Dünya Araştırması

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

“Gerçek dünya” araştırması, hem kamu hem de özel ortamlarda geniş bir yelpazedeki profesyoneller ve uygulayıcılar için büyük bir sorumluluktur. Gerçek Dünya Araştırması; işletme ve yönetim, bilgisayar bilimi, kriminoloji, kalkınma çalışmaları, ekonomi, eğitim, mühendislik çevre çalışmaları, film çalışmaları, coğrafya, sağlık, psikoloji, sosyal hizmet ve sosyoloji gibi çok çeşitli alanlardaki dergi yayınlarında referans gösterilmektedir.

Gerçek Dünya Araştırması bir parça uygulamalı araştırmayı yüksek, profesyonel bir standartta yürütmek için gereken çeşitli adımların net bir yol haritasını sunar. Çağdaş meselelerin ve tartışmaların titiz ve tamamen güncel bir kapsamını sağlarken, sosyal bilim geçmişi olmayanlar için erişilebilirdir. Farklı sosyal disiplinlerden materyalleri ve yaklaşımları bir araya getirerek, hem nicel hem de nitel yaklaşımlardaki değeri ve bunların karma yöntem tasarımlarındaki kombinasyonlarını tanıtmaktadır.

Basım Yılı2022
Baskı Sayısı3
Cilt TipiCiltsiz
Kağıt Tipi1. Hamur
Sayfa Sayısı648
YazarColin Robson , Kieran McCartan
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...