HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Filmimin Hikayesi

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Çocuklar seyretmek istedikleri filmi hayal ettiler, kağıda döktüler.

Mini Bank 2. Uluslararası Çocuk Filmleri Festivali (22-28 Nisan 2005) kapsamında, 7,8,9,10,11 yaşlarındaki çocuklara hayallerindeki filminhikayesini yazmaları istendi. Seçilen hikayeler Sevgi İçigen'in birbirinden güzel illüstrasyonları ile yan yana geldi ve bu kitap oluştu.

Önsözünü Türsak Vakfı Başkanı Engin Yiğitgil'in yazdığı kitap için hikaye seçimlerini yapan jüri üyeleri: Cem Mumcu, Sevin Okyay, Demet Akbağ, Sevinç Baloğlu, Gülten Dayıoğlu, Naciye Günal.

Türkiye Sinema ve Audiovisuel Kültür Vakfı ve Garanti Mini Bank'ın çocuklarımıza armağanı olarak hazırlanan ve tasarımını, yayıncılığını Okuyan Us yayının'ın üstlendiği bu kitabın satışından elde edilecek net gelir Umut Çocukları Vakfı'na bağışlanacaktır.

Bize ise sadece bu küçük kalemlerin hayallerini toparlamak düştü. Çocuklarındüşlerini, hayal dünyalarını merakedenlerlere elli küçük yazarın hikayesini sunmaktan gurun duyuyoruz. Mini Bank 2. Uluslararası Çocuk Filmleri Festivali anısına hazırlanan bu kitap, bize çocukların renkli dünyasının kapılarını açıyor, onlarla birlikte oyun oynama şansını tanıyor. Bugün hem kendinize hem çocuğunuza bir iyilik yapın, minik yüreklerin kocaman dünyasında sihirli bir yolculuğa çıkın!

Cilt TipiCiltsiz
Kağıt Tipi2. Hamur
Sayfa Sayısı156
YazarKolektif
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz tarihten itibaren 4 iş günü içerisinde kargoya verilecektir. 
 
Yükleniyor...