HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Eğitgen - İçinde “Eğitim” Kelimesi En Çok Geçen Kitap

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Eğitgen, Mehpare Şayan Kileci
…Kariyerimin 25. yılında çokça eğitim tasarlamış, eğitim sunmuş, dünyanın neresine giderse gitsin karşılaştıklarını “Acaba bunu eğitimde nasıl bir mesajla aktarabilirim,” diye düşünmekten vazgeçemeyen bir eğitmen olarak kendimi “eğitgen” ilan etmeyi hak gördüm. 
…Bu kitap, konusu ne olursa olsun yetişkin eğitimlerinin tasarımından sunumuna, eğitim sonrası raporlama ve ölçümden izleme ve geribildirime kadar tüm aşamaları bulabileceğiniz şekilde yaşanmışlıklara dayanarak hazırlandı. 
Elma Yayınevi, Mehpare Şayan Kileci’nin yeni kitabı Eğitgen ile buluşuyor okurlarıyla…
Yazar Hakkında
Mehpare Şayan Kileci, Eğiticinin Eğitimi, Yetkinlik Bazlı Mülakat Teknikleri, Güç Bende! İşyerinde Neuro Linguistik Programlama Teknikleri, Odak ve Dikkat Teknikleri, Sunum Becerileri ve Topluluk Önünde Konuşma eğitimleri vermekte, insan kaynakları departman yapılandırma ve iş kurma danışmanlığı yapmaktadır. 2014 yılında “İşimiz Gücümüz Oyun” isimli eğitim ve sunumlar için oyun rehberi, 2016’da ise iş yaşamında etik ve ahlaklı davranışı incelediği “Yeter ki Onursuz Olmasın İş” kitapları yayınlanan, ülkemizi birçok uluslararası platformda temsil eden Mehpare Kileci; İngilizce ve İtalyanca bilmektedir.

Basım Yılı2024
Baskı Sayısı1
Cilt TipiCiltsiz
Kağıt Tipi1. Hamur
Sayfa Sayısı179
YazarMehpare Şayan Kileci
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz tarihten itibaren 4 iş günü içerisinde kargoya verilecektir. 
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...