HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Ding Dong! Kapıda Biri mi Var?

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Ding Dong! Kapıda Biri Mi Var? Olıvıer Dupın – Laurent Sımon

Kapıdaki koca cüsseli misafir de kim?

Olivier Dupin'in yazıp Laurent Simon'un resimlediği Ding Dong! Kapıda Biri mi Var?, çocuklardaki hayal gücü zenginliğine şapka çıkartan deli dolu bir öykü.
 
Fantastik filmlerden kopup gelen envaiçeşit karakterle kurgusunu hareketlendiren bu neşeli macera, etrafındakilerin dikkatini çekmek için çılgınca hikâyelere sarılan “fıldırfış” bir ufaklığın sıradan bir gününü anlatıyor.
 
Ebeveynlerin, günlük işlerle ve kendi “küçük” mutluluklarıyla meşgulken çocuklarını nasıl ihmal ettiklerinden dem vuran kitap, modern çekirdek aile yaşantısını gerçekçi diyaloglar eşliğinde, usul usul eleştiriyor. 

Ela, hikâye anlatmayı çok seviyor. Hatta anlatmakla da kalmıyor, uydurduğu hikâyeleri âdeta yaşıyor! Kimi zaman dev bir gorilin omuzlarında şehri boydan boya gezmeye çıkıyor, kimi zamansa bahçede bulduğu gizemli bir kemikle, yırtıcı bir “tireksin” peşine düşüyor. Hikâyeler birbirini kovalıyor ama Ela'nın anlattıklarına kimseler kulak vermiyor. Çünkü evdekiler pek meşgul! Herkesin dinlememek için bahanesi var. Peki, Ela'nın anlattıkları ya gerçekse?

Geçiştirici yanıtlarla küçükleri başından savuşturan yahut onları dinliyormuş gibi yapıp aslında hiç dinlemeyen büyüklerin dünyasını incelikle yansıtan Ding Dong! Kapıda Biri mi Var?, hayallerine sımsıkı sarılan çocuklar ile işi başından aşkın yetişkinler arasındaki iletişim kopukluğuna vurgu yapan, sevimli mi sevimli bir öykü.
 
Ding Dong!
Yoksa birini mi bekliyordunuz?

Basım Yılı2024
Baskı Sayısı1
Cilt TipiCiltsiz
Kağıt Tipi2. Hamur
Sayfa Sayısı32
YazarOlivier Dupin
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Yükleniyor...