HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Dikenli Zincir

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

James ve Cordelia, yazar Cassandra Clare'in Son Saatler serisinin bu son kitabında Londra'yı ve evliliklerini kurtarmak zorunda.
Dikenli Zinciri bir Gölge Avcısı romanıdır.

Cordelia Carstairs kendisi için önemli olan her şeyi kaybetmiştir. Sadece birkaç hafta içinde babasının öldürüldüğünü, en yakın arkadaşı Lucie ile parabatai olma planlarının yok olduğunu ve James Herondale ile olan evliliğinin gözlerinin önünde parçalandığını görmüştür. Daha da kötüsü, artık kadim bir iblis olan Lilith'e bağlıdır ve bir Gölge Avcısı olarak gücü elinden alınmaktadır.

Matthew Fairchild ile Paris'e kaçan Cordelia, şehrin ışıltılı gece hayatında acılarını unutmayı ummaktadır. Ancak evden şok edici haberler gelince gerçekler ortaya çıkar: Tatiana Blackthorn, Adamant Kalesi'nden kaçmıştır ve Londra, Cehennem Prensi Belial tarafından yeni bir tehdit altındadır.

Cordelia kaos ve ihtilaf karşısında parçalanmış bir Londra'ya geri döner. Belial'ın James ve Lucie'nin büyükbabası olduğuna dair uzun zamandır saklanan sır, beklenmedik bir düşman tarafından ortaya çıkarılmıştır ve Herondale'ler kendilerini iblislerle iş yaptıkları şüphesi altında bulurlar. Cordelia, James'i korumayı arzulamaktadır ancak uzun zamandır umutsuz olduğuna inandığı James'e olan aşkı ile Matthew'la yeni bir hayat olasılığı arasında kalmıştır. Arkadaşları da ona yardım edemez; kendi sırlarıyla parçalanmışlardır ve başlarına geleceklerle tek başlarına yüzleşmeye mahkûm görünmektedirler.

Çünkü zaman kısıtlıdır ve Belial'ın planı; Cordelia, Lucie ve Neşeli Haydutlar'ı her türlü yardımdan uzak tutacak ölümcül bir dalga misali Londra'daki Gölge Avcıları'na çarpmak üzeredir. Gölgeler içindeki Londra'da tek başlarına kaldıklarında Belial'ın ölümcül ordusuyla yüzleşmek zorundadırlar. Cordelia ve arkadaşları şehirlerini ve ailelerini kurtarmak istiyorlarsa cesaretlerini toplamalı, gururlarını bir kenara bırakmalı ve birbirlerine yeniden güvenmelidirler. Çünkü başarısız olurlarsa her şeylerini, hatta ruhlarını bile kaybedebilirler.

Basım Yılı2024
Baskı Sayısı1
Cilt TipiCiltsiz
Kağıt Tipi1. Hamur
Sayfa Sayısı932
YazarCassandra Clare
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz tarihten itibaren 4 iş günü içerisinde kargoya verilecektir. 
 
Yükleniyor...