HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Dijital Gelecekte Mesleklerin ve Sektörlerin Dönüşümü

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Yeni bir düzen kuruluyor. Yeni normaller. Yeni yaklaşımlar. Yediden yetmişe insanların teknoloji ve dijitalleşmeye uyum sağladığı yeni bir dönem. Oluşturulan hipotezler, teoriler, kuramlar ve kanunlar yeniden ele alınıyor. Bu eser, dijital bir gelecekte, orta ve uzun vadelerde tarım sanayi ve hizmetler sektöründe icra edilen mesleklerin dönüşümünü incelemektedir. Spordan, sağlığa, üretimden eğitime pek çok alanda uygulamalar ışığında ortaya konulmuş bilimsel bir çalışmadır.

Eğitim sektörü ve istihdam üzerine Doç. Dr. Rana A. Kuşçu, KOSGEB saha çalışması ile Kenan Sert; Enerji Sektöründe dönüşümlere ilişkin Prof. Dr. İsmail Ekmekçi, Ayfer B. Ekmekçi, Dr. Cihad Terzioğlu ve Dr. Ezgi Avcı’nın çalışmaları; bağımsız denetim, kamu reel sektör yatırımları, yerel belediyelerde performans, Akademi Kamu Sanayi İşbirliği üzerine sırasıyla Dr. Gencay Karakaya, Dr. Eyüp V. Aydın, Safiye G. Gökçek ve Hasan Güllük’ün çalışmaları; yeni medya ve sağlık sektörlerine ilişkin Prof. Dr. Figen Yıldırım, Dr. D. Zeynep Bayazıt, Rızvan Yılmaz ve Burcu Kösem’in çalışmaları ile ilgi çekici çalışmalar yer almaktadır. Çalışmada, tekstil, spor, zincir marketler, otomotiv endüstrisi, endüstri 4.0 üzerine Mesut Kaya, Dr. Talat İçöz, Adem Kayar, Dr. Ayşe A. Sarıdoğan ve Fatih Kuşçu’nun birbirinden kıymetli çalışmaları ile, lojistik ve akıllı lojistik alanlarında Doç. Dr. Murat Çemberci, Meltem Kalaycı, B. Sabiha Kelek ve Muhammed Alyürük’ün geleceğe yön verecek çalışmaları mevcuttur.

Tarımsal alanda, Dr. Sabri Öz, İlkim Yüksel, Dr. M. Saim Aşçı, Dr. Necla İ. Küçükçolak, Ali S. Taylan ve Cihat Özkan’ın çalışmaları yer alırken, son bölümde kuyumculuk sektörü üzerine önemli bir araştırma olan Prof. Dr. Fatma Ayanoğlu’nun çalışmaları bulunmaktadır. Eserlerinin tek çatı altında toplanmasını sağlayan tüm akademisyen ve iş dünyası temsilcilerimize tesekkür ederiz. İnsanlığa fayda sağlayacağı temennisi ile keyifle okunacağı düşünülen bu eserin bazı bölümlerinin basında “bilimsel bir özet”, Kenziman Algoritmasi ile yapılandırılmış yapay zeka programı tarafından üretilmiş olarak bulunmaktadır.

Basım Yılı2020
Baskı Sayısı1
Cilt TipiCiltsiz
Kağıt Tipi2. Hamur
Sayfa Sayısı655
YazarFatma Serab Onursal , Nagehan Candan Uca , Sabri Öz
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...