HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Çocuklar (0-18) İçin Kültürel Miras Çalışmaları Çalıştayı III: Kitap, Çizgi Roman ve Fotoğraf Bildiriler

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Çiğdem Maner ve Özlem Dengiz Uğur tarafından yayına hazırlanan kitap, Türkiye’de bu konuda çalışanlar için yeni fikirlerin oluşması ve sürdürebilir kültürel miras eğitiminin desteklenmesi amacıyla, VEKAM tarafından 2-3 Kasım 2022 tarihlerinde gerçekleştirilen Çocuklar için Kültürel Miras Çalışmaları Çalıştayı III: Kitap, Çizgi Roman ve Fotoğraf  adlı çalıştayda sunulan bildirileri içermektedir. Çalıştay özelinde; kültürel miras alanlarında gerçekleştirilen uygulamalı projelerin yanı sıra bu çalışmaları destekleyici ve pekiştirici her türlü basılı kitap, çizgi roman ve fotoğraf çalışmalarından örnekler ele alınmış ve değerlendirilmiştir.

Kitap, çocuklara yönelik kültürel miras eğitimi çalışmaları yürüten uzmanlar için örnekler geliştirebilecekleri bir başvuru kaynağı olacaktır.

Basım Yılı2024
Baskı Sayısı1
Cilt TipiCiltsiz
Kağıt Tipi2. Hamur
Sayfa Sayısı209
YazarÇiğdem Maner , Özlem Deniz Uğur
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz tarihten itibaren 4 iş günü içerisinde kargoya verilecektir. 
 
Yükleniyor...