HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Çanakkale Unutulmaz

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Kahramanlar hayattayken tarih konuşmayı sevmez. Çanakkale Savaşlarının üzerinden bir asırdan fazla zaman geçti. Savaşın kahramanları hayatta değil ve Çanakkale giderek daha fazla destanlaşıyor. 
Mustafa Kemal Atatürk’ün savaşın, ülkemizin ve dünyanın kaderini değiştiren Çanakkale’deki büyük komutanlığı, düşmanın bile kabul ettiği, tartışılmaz bir gerçek. 
Çanakkale Savaşlarına ait bilgi, belge, doküman ve savaş sahası çalışmalarının ancak %10’u tamamlanabildi.
Bu kitapta 2023 yılındaki çalışmaları da içeren son bilgileri bulacaksınız. Çanakkale araştırmacılarının üzerinde birleştiği saptama şu: “Çalışmalar derinleştikçe Mustafa Kemal’in savaştaki rolünün bilinenden çok olduğu ortaya çıkıyor.”
Kitapta ayrıca savaşın karşı cephesi ANZAK askerlerinin ülkesi Avusturalya’yı da tanıma fırsatı bulacaksınız.
Avusturalyalılar Mustafa Kemal’den o kadar çok etkilenmişler ki, savaştan sağ dönenlerin kurduğu derneklere Türkleri de almışlar. Atatürk’ün o ünlü sözüne gönderme yaparak, “Mustafa Kemal’in ülkesinden gelen bizim de yurttaşımızdır” diyorlar.
Bu kitabı metrekareye 6 bin merminin düştüğü korkunç bir savaştan ülkelerarası dostluk çıkarmayı başaran Mustafa Kemal’in unutulmazlığına armağan ediyoruz.

Basım Yılı2024
Baskı Sayısı1
Cilt TipiCiltsiz
Kağıt Tipi1. Hamur
Sayfa Sayısı208
YazarMustafa Balbay
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz tarihten itibaren 4 iş günü içerisinde kargoya verilecektir. 
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...