HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Buz ve Ateşin Dünyası - Westeros`un ve Taht Oyunları`nın Bilinmeyen Hikayesi

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Buz ve Ateşin Dünyası

Westeros’un ve Taht Oyunları’nın

Bilinmeyen Hikâyesi

George R. R. Martin,

Elio Garcia ve Linda Antonsson

 

GEORGE R. R. MARTIN`DEN

WESTEROS`UN VE

ÖTESİNDEKİ TOPRAKLARIN

DAHA ÖNCE HİÇ GÖRÜLMEMİŞ TARİHİ

     Eğer geçmiş bir önsözse, George R. R. Martin`in yarattığı zamanımızın en yaratıcı ve eğlenceli fantastik destanı muazzam bir takdimi hak ediyor. Sonunda... İşte Buz ve Ateşin Dünyası!

     170`ten fazla özgün renkli illüstrasyonun yer aldığı bu ihtişamlı eser, Buz ve Ateş`in Şarkısı serisinde yaşanan olaylara yol açan destansı savaşların, amansız mücadelelerin ve cüretkâr isyanların anlatıldığı, Yedi Krallık`ın kapsamlı bir tarihidir. Yıllar süren çalışmanın sonunda Martin, ünlü fan sitesi westeros.org`un kurucuları ve belki de bu dünyayı en az yaratıcısı kadar iyi bilen tek insanlar Elio M. García, Jr. ve Linda Antonsson ile bir araya geldi.

      Bu eserde, üstatların ve septonların tüm birikimleri, ilmi, spekülasyonlar ve dilden dile aktarılan halk hikâyeleri bir araya getirilmiştir. Şafak Çağı`ndan Kahramanlar Çağı`na; İlk İnsanlar`ın gelişinden Fatih Aegon`un dünyaya gelişine; Aegon`un Demir Taht`ı kurmasından Robert`ın İsyanı`na ve Deli Kral II. Aerys Targaryen`in tahttan düşüşüne kadar uzanan; Starklar, Lannisterlar, Baratheonlar ve Targaryenlerin bugün sürdürdükleri mücadelelerin arkasındaki tarih... George R. R. Martin`in göz kamaştırıcı bir şekilde kurguladığı evreninin tamamlayıcı parçası olan Buz ve Ateş`in Dünyası, kalemin kılıçtan çok daha güçlü olduğunun gözle görülür, elle tutulur bir kanıtıdır.

Basım Yılı2024
Baskı Sayısı1
Cilt TipiCiltli
Kağıt TipiKuşe
Sayfa Sayısı336
YazarElio Garcia , George R. R. Martin , Linda Antonsson
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz tarihten itibaren 4 iş günü içerisinde kargoya verilecektir. 
 
Yükleniyor...