HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Bin Beyin

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

“Beynin mimarisine dair büyüleyici bir görüşe sahip, akıllı makinelerin geleceği hakkında cezbedici ipuçlarıyla dolu bir kitap…”
Bill Gates
Jeff Hawkins ve ekibi, insan beyninin, dünyanın bir modelini oluşturmak için haritaya benzeyen yapıları kullandığını keşfetmekle kalmadı, bunun bize nasıl sirayet ettiğini ortaya çıkardı. Hawkins’in keşfi dünyayı nasıl algıladığımız, neden benlik algısına sahip olduğumuz ve üst düzey düşüncenin kökeni hakkında önemli soruları yanıtlıyor.
Jeff Hawkins, bu kitapla, bir sinirbilimci ve bilgisayar mühendisi olarak beyin ve yapay zekânın geleceği hakkında devrim yaratacak bir teori ortaya koyuyor.

Bin Beyin, zekâ kavramını anlamlandırmakta bir devrimin habercisi, kelimenin her anlamıyla büyük düşünen bir kitap…

Bu kitabı uyku vaktinde okumayın. 
Korkutucu olduğu için değil, kitap yüzünden kâbuslar görmeyeceksiniz. Ama o kadar canlandırıcı ki aklınızı heyecan verici ve kışkırtıcı bir fikirler girdabına dönüştürecek; uyumak yerine aceleyle dışarı çıkıp birilerine anlatmak isteyeceksiniz.
 
Richard Dawkins

Basım Yılı2024
Baskı Sayısı1
Cilt TipiCiltsiz
Kağıt Tipi2. Hamur
Sayfa Sayısı256
YazarJeff Hawkins
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz tarihten itibaren 4 iş günü içerisinde kargoya verilecektir. 
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...