HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Akdeniz’in Deniz Kurtları Barbaroslar Müslüman Korsanların Görkemli Dönemi

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

E. Hamilton Currey’nin kaleminden çıkan bu nefes kesici eser, 16. yüzyılın Akdeniz’inde hüküm süren Müslüman korsanların cesur ve heyecan verici dünyasına bir yolculuk sunuyor. “Akdeniz’in Gölgelerinde”, denizin korsan hükümdarları Hayreddin Barbaros, Turgut Reis ve onların mürettebatının epik hikayelerini anlatıyor.
Bu kitap, deniz savaşlarının, cesur baskınların ve denizcilik taktiklerinin etkileyici detaylarıyla sizi âdeta o döneme götürüyor. Currey, korsanların nasıl zorlu koşullar altında yetenekli denizciler hâline geldiklerini, Hristiyan dünyasıyla olan mücadelelerini ve kendi aralarındaki sıkı birlikteliği ustalıkla anlatıyor. Bu eserde, korsanların denizdeki avlarına nasıl pusu kurdukları, esir aldıkları gemiler ve bu mücadelelerin tarihi ve kültürel etkileri detaylı bir şekilde işleniyor. Kitap, sadece tarih meraklıları için değil, aynı zamanda denizcilik ve macera tutkunları için de kaçırılmayacak bir kaynak.

Basım Yılı2024
Baskı Sayısı1
Cilt TipiCiltsiz
Kağıt Tipi2. Hamur
Sayfa Sayısı328
YazarE. Hamilton Currey
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz tarihten itibaren 4 iş günü içerisinde kargoya verilecektir. 
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...