HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Aileyi Şirketleştirmek

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Aile şirketlerinin akıl hocasından şirket kurtaracak tavsiyeler…

“Değerli Yılmaz Hoca yönetim ilkeleri ile ilgili öncü ve çağdaş yaklaşımlar paylaşıyor. Kurumsallaşmaya doğru ilerlerken mutlaka okumanızı tavsiye ederim.”
Tal Garih / Alarko- İnovasyon Direktörü 

“Dr. Yılmaz Sönmez’in bu değerli kitabı, şirketlerin asırlar ötesine gidecek bir yol haritası ile birlikte aile şirketlerindeki yaşamışlıkları örneklerle sunarak âdeta “ibret alın, önlem alın” dercesine tüm aile şirketlerini uyarıyor.
Zuhal Mansfield / TMG Madencilik YKB

“Dünyada aile şirketlerinin dördüncü kuşağa geçişi sadece %4. Şirketlerin sürdürülebilirliğinin ne kadar önemli olduğunu daha iyi anlayabilmemiz için gelin Dr. Yılmaz Sönmez’e kulak verin.”
Murat Kolbaşı / Arzum Ev Aletleri YKB
 
“Sevgili hocam kurumsal yapılanma yolculuğunda göstermiş olduğunuz destekler için sonsuz teşekkürler. İnsanoğlu için dengeyi bulmak ve dengede kalmak hiç de kolay değil iyi ki varsınız.”
Birol Celep / KFC Gıda YKB
“Aile şirketlerinin dağılması bir kader değildir, yeter ki zamanında önlem alınsın. Aile şirketlerinin akıl hocası Yılmaz Hoca, yine içimizden geçerek rehber niteliğinde bir eser yazmış.”
Adnan Dalgakıran / Dalgakıran Kompresör YKB
“Aile şirketleri danışmanı Dr. Yılmaz Sönmez tarafından kaleme alınan bu kitap, aile işletmelerinin sürdürülebilir büyüme yolculuğunda karşılaşabilecekleri zorlukları ve bu zorlukların üstesinden gelmek için izleyebilecekleri stratejileri ele alıyor. İçinde çokça yaşanmış hikâye, global ve ulusal örneklerden vaka analizleri, başarmak isteyen aile şirketleri için yol haritaları ve aksiyon setleri yer alıyor.”
Davut Doğan / Doğanlar Holding, Aile Şirketi Lideri

Basım Yılı2024
Baskı Sayısı1
Cilt TipiCiltsiz
Kağıt Tipi1. Hamur
Sayfa Sayısı256
YazarYılmaz Sönmez
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz tarihten itibaren 4 iş günü içerisinde kargoya verilecektir. 
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...