HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Ailem ve Öteki Hayvanlar

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Aşağılarda, karanlık servilerin arasında baykuşların birbirlerine seslenişi insana huzur veriyordu. Gök, köstebeğin incecik yıldızlı bir çiy düşmüş derisi gibi siyah ve yumuşacıktı. Manolya ağacı evin üzerinde yükseliyor, dallarına sıralanmış, ayın yüzlerce minyatür yansısına benzeyen bembeyaz çiçekleri verandayı tatlı kokularıyla sarıp sarmalıyor, bu koku bizi ay ışığıyla yıkanan büyülü topraklara çekiyordu.

On yaşında ailesiyle birlikte İngiltere'den Yunanistan'ın Korfu Adasına taşınan Gerald Durrell, rengarenk insanları, muhteşem doğası ve belki de en önemlisi gözlem yapabileceği hayvan çeşitliliğiyle adaya hayran olur. Birbirinden ilginç öğretmenleri, komik aile üyeleri, baktığı türlü çeşitli hayvanla her gün apayrı bir maceradır.

Korfu Üçlemesinin ilk kitabı Ailem ve Öteki Hayvanlar'da büyüteçlerimizi, boş kutularımızı ve kelebek ağlarımızı alacak, Gerald Durrell'ın peşine düşüp ormanda kaybolacağız.

"Eğlenceli aile sahneleri, tartışmalar ve olaylar, sevgi dolu, canlı doğa gözlemleri, evcil hayvanlar arasındaki renk ve karakter çeşitliliği, Korfu ve adalıların canlı, keskin betimlemeleri. Bu tam da okurları neşelendirecek bir kitap!"
-Kirkus Reviews

KapakCiltsiz
Sayfa Sayısı344
YazarGerald Durrell
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz tarihten itibaren 4 iş günü içerisinde kargoya verilecektir. 
 
Yükleniyor...