HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

100 BaşlıktaSoruşturma Evresi 8. Yargı Paketi Değişiklikleri İşlenmiştir.

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Kitap, gözden geçirilmiş ve genişletilmiş 15. Baskısını yapmış olup, kamuoyunda 8. Yargı Paketi olarak adlandırılan son değişiklikleri de içermektedir. Bu çalışma; yayınlandığı tarihten itibaren binlerce hukukçuya kaynak kitap olmuş, bir çok Baronun "soruşturma evresi" konulu avukatlara verdiği eğitimlerde temel kaynak olmuştur. Kitabın en önemli özelliği yazarın, yıllar içerisinde okuduklarının, gördüklerinin, duyduklarının ve kendisine aktarılanları hukuki bilgi süzgecinden geçirerek, gerekli görülen yerlerde teorik hususlara da değinilmesidir.

Kitap, isminden de anlaşılacağı üzere ceza muhakemesinin ilk evresi olan "soruşturma" kısmını "avukat" odaklı ele alıp, 100 başlıkta toparlamıştır. Ele alınan başlıklar, en önemli, temel ve en çok karşılaşılan konulardır.

Kitapta yalın ve güncel bir anlatım dili seçilmiştir. Belirli başlıklarda Yargıtay'ın uygulamasına ilişkin kararlara özellikle yer verilmiştir. Kitabın içinde ayrıca anlatımı kolaylaştırmak için bazı tablo ve şemalar da bulunmaktadır.

8. yargı paketinin güncellemesini içeren kitap, bilgisini tazelemek ve yeni tutmak isteyen hukukçulara olduğu kadar, yeni mezun hukukçulara da hitap etmektedir.
Boyut16x24 cm
DilTürkçe
Kapak TürüKarton Kapaklı
Sayfa Sayısı378
YazarCüneyd Altıparmak
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz tarihten itibaren 4 iş günü içerisinde kargoya verilecektir. 
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...