HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

ZORDAN KOLAYA “Eğriden Doğruya”

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Yazar, yaptığı çalışmayı; “herhangi bir ideolojinin, husumetin ve hamasetin içinde olmadan, hadiseleri kişiselleştirmeden, kimseyi ötekileştirmeden, hayatın temel ilkelerini esas alarak sürekli gerçeğin arayışıyla ve hayat tecrübeleriyle; yaşadığımız çağda doğrudan insan hayatına etki eden meselelerin arkasında neler olduğunun veya olabileceğinin düşünülmesi, araştırılması, düzeltilmesi için önermelerde bulunulması ve bu suretlere iyi bir iş yapılması” olarak tanıtıyor.
MUHSİN GANİOĞLU NEDEN OKUNMALI ?
Devleti, özel sektörü, kamu-özel ilişkilerini yakından bilen, en doğal hâli ile insanlığın ortak iyi değerleri üzerinden değerlendirme ve analizler yapan Ganioğlu, açık örnekleri görüleceği gibi, yazılarında yaşadığımız sorunların kaynaklarına dönük ciddi çözümlemeler getiriyor.
13 yıl üst düzey yönetimin içinde bulunarak, bir kamu işletmesi olan Eti Maden İşletmelerini; 2003 sonrasında gerçekleştirdikleri yapısal dönüşümler ve örnek uygulamalarla, herkesin parmakla gösterdiği, ülke bütçesine her yıl yüz milyonlarca dolar aktaran bir yapıya dönüştürdüler. Başarılarının hikâyesini, bilenler bilir.
Liyakat dışında siyasi, dinî vb. hiçbir saikin etkili olamadığı, bilginin, dürüstlüğün temel olduğu, bütün bir kamuya teşmil edilmesi gereken ilkeleri ve gelenekleri kuruma yerleştirdiler.
Israrlarımız üzerine, yazılarını kaleme alırken; zamana tanıklıklarını, hesapsız çözüm örneklerini, onca soruna panikle yaklaşmak yerine, derslerin nasıl alınabileceğini, sohbet havasında anlatıyor.
Yer yer karşı da çıktığımız, farklı görüşlerin doğurganlığını kaleme alarak eleştiriyi teşvik eden Ganioğlu'nun, kanaat ve karar merkezlerince de dikkatle okunması dileği ile...
Av. Osman Yurt
Muhsin Bey'in yazılarını okuduğumda, tanıştığımız ve beraber olduğumuz son 30 yılın değerlendirmesini yaptım ve söylediğini temellendiren, yapamayacağı şeyleri söylemeyen, kimsenin cesaret edemeyeceği şeyleri inanıyorsa yılmadan yapmaya çalışan bir iradeye sahip olduğunu bir kez daha tespit ettim.
Geleneksel yönetim felsefesinin günümüz dünyasında akamete uğradığı bu dönemde; yazdıklarının okuyanlarda farklı bir bakış açısı geliştireceğine inanıyorum.
Kendisine özgü düşünce ve eylemlerinin devamında başarılar diliyorum.
Dr. Orhan Yılmaz
Eti Maden İşletmeleri Eski Genel Müdürü
Baskı Sayısı1. Basım
Baskı YılıNisan, 2024
Boyut13,5x21,5
Sayfa Sayısı210
YazarMuhsin Ganioğlu
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz tarihten itibaren 4 iş günü içerisinde kargoya verilecektir. 
 
Yükleniyor...