HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Zombi ve Olta

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Akıllı telefonlar, tabletler ve bilgisayarlar hayatımızın en önemli parçası haline geldi, ödevlerimizi yaparken, merak ettiğimiz şeyleri araştırırken, eğlenceli zaman geçirip bazen de arkadaşlarımızla bir araya geldiğimiz dijital bir dünyada artık her türlü bilgiye kolaylıkla erişebiliyoruz. Bize bu iletişimi ve veri akışım sağlayan ağ, 'internet' olarak tanımlanıyor. Internet, her ihtiyacımız olduğunda elimizin altında, yanı başımızda duran en yakın arkadaşımız haline gelmiş durumda.
Uzun süreler boyunca vakit geçirdiğimiz bu sanal dünya ile meşgulken, yaşadığımız gerçek dünyadan, bu dünyayı güzel kılan doğadan, ailelerimizden ve arkadaşlarımızdan giderek uzaklaştığımızı fark etmiyoruz. Hemen elimizin altındaki bu dosta o kadar güveniyoruz ki onun bize çeşitli şekillerde zarar verebileceğini aklımızdan bile geçirmiyoruz.
İşte bu kitaptaki maceralar, bizim interneti kullanırken karşılaşabileceğimiz tehlikeleri nasıl fark edebileceğimize, düşebileceğimiz tuzaklara ve bunlardan nasıl korunabileceğimize dair ipuçları veriyor.
Elinizdeki kitabın sayfalan arasında birbirinden keyifli heyecanlı macera lan izlerken bir yandan da okuma sevginizi ve yeteneğinizi de geliştirmeyi amaçladık. Dijital dünyada uyanık ve akıllı olmak, yaşadığımız gerçek dünyadaki insanlann, harika doğanın ve hayvanların farkında olmak hepsinden önemlisi kendimizin farkında olmak hepimize iyi gelecek...

Basım Yılı2024
Baskı Sayısı1
Cilt TipiCiltsiz
Kağıt Tipi2. Hamur
Sayfa Sayısı148
YazarMehmet Sarı
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz tarihten itibaren 4 iş günü içerisinde kargoya verilecektir. 
 
Yükleniyor...