HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Zaman Hırsızları

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Zamanı çalabilecekken neden onun kurallarına göre yaşayasın?

BU KAPILAR ARDINDA GEÇMİŞ TAMAMEN SENİN.

Natasha Clarke’ın bugünlerdeki en büyük başarısı insanları hayal kırıklığına uğratmaktı. Ancak bir hırsızlık suçlamasıyla tutuklandığında şansı dönecekti. Yıllardır kayıp olan bir teknoloji lideri, yönettiği gizli yatılı okula katılması şartıyla onu hapisten çıkarmıştı. Üstelik annesine de iyi bakılacaktı.

Bu teklifi ayağına getiren Braxton yakışıklı olduğu kadar sırlarla da doluydu. Ve Natasha ona asla güvenemeyeceğini bilse de kendini cazibesine kapılmaktan alıkoyamıyordu. Ancak çok geçmeden, Gray Wolf Akademisi’ndeki tek gizemin Braxton olmadığını anlayacaktı. Okul zaman yolcularını eğitiyordu ve Natasha’nın çok nadir bir yeteneği vardı.

Bunu ne için kullanması gerekeceği ise belki de gizemlerin en büyüğüydü.

“Bol bol macera, yasak aşk ve imkânsız seçimlerden oluşan bu ateşli hikâyeyi okumaya ara vermek seçenek dahilinde bile değil.” 
–NYT Çoksatan Yazarı Kristin Harmel 

“Kesinlikle muhteşem!
Daha ilk cümlesinden büyülendim.”  
–Shelf Indulgence

“Alyson Noël gizemli fantastik romans kitaplarının kraliçesi ve bu türün okurlarının Zaman Hırsızları’nı asla kaçırmaması gerekiyor – Da Vinci’nin Şifresi ve Riverdale karışımı bu kitabın sayfalarını çevirmeden edemeyeceksiniz!” 
–New York Times Çoksatan Yazarı Melissa de la Cruz

“Zaman Hırsızları her köşede karşınıza bir şaşırtmaca çıkaran, ustalıkla yazılmış bir zaman yolculuğu macerası. İçindeki romantizm bende bağımlılık yarattı. Kesinlikle okunmalı!” 
–Alexandra Monir

“Zaman Hırsızları daha ilk sayfadan beni içine çekti. Zaman yolculuğu yapan Oliver Twist-vari hikâyesi asla dur durak bilmiyor ve çok sürükleyici.”
 –Super Mommy

Basım Yılı2024
Baskı Sayısı1
Cilt TipiCiltsiz
Kağıt Tipi2. Hamur
Sayfa Sayısı464
YazarAlyson Noel
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Yükleniyor...