HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Yalan Radarı - İşte, Evde ve Aşkta 5 Adımda Yalanı Yakala

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Yalan söyleyenler ne kadar profesyonel olsalar da kendilerini ele verirler. Hem de hiç farkında olmadan. Bu sebeple yalanı yakalamak ciddi bir iştir. Çok fazla uygulama ve çaba gerektirir. Yalan tespitinde gerçekten çok iyi olanlar doğuştan bu beceriye sahip değildir. Sizler de yalan yakalayabilmek için bir süper kahraman gibi doğmuş olmak zorunda değilsiniz. Sadece sağlam bir sisteme ihtiyacınız var. İyi haber: Rahatlıkla kullanacağınız, sizi gerçeğe ulaştıracak, adım adım ilerleyen bir sistem geliştirdim: Yalan Radarı. 

Yalan Radarı sistemi 5 adımdan oluşuyor: 

1. Resmet 
2. Anı Yakala 
3. Davranış Değişikliklerini Gözlemle
4. Aç Kulağını Dinle
5. Rahatsız Edici Sorular Sor

Elinizdeki kitapla sadece yalan tespitinin nasıl yapılacağını adım adım öğrenmeyecek, aynı zamanda insanların duygu ve düşüncelerini okuma becerinizi de geliştireceksiniz. Yalan Radarı’nı kullanarak dünyayı yüksek kalitede izlemeyi öğreneceksiniz ve daha dürüst ilişkiler kuracaksınız. Daha önce insanlarda hiç fark etmediğiniz şeyleri görmeye başlayacaksınız. Bu size adeta temiz havayı içinize çekmek gibi gelecek… 
Yalan Radarı sistemi yöneticilerden satış ve pazarlama uzmanlarına, çocuklarıyla ilişkilerini geliştirmek isteyen ebeveynlerden gerçeğin peşinde koşan basın mensuplarına, sorgulamalar gerçekleştiren emniyet mensuplarından manipülasyondan korunmak isteyenlere, kısacası herkese hitap ediyor. 
Yalan Radarı: İşte, Evde ve Aşkta 5 Adımda Yalanı Yakala ile sizinle gerçek bir özgüven inşa edeceğiz. İnsanların söyledikleri şeyin, aslında tam tersi anlamına geldiğini fark ettiğinizde rahatlayacaksınız, çünkü gerçeği bilmiş olacaksınız. 

Basım Yılı2024
Baskı Sayısı1
Cilt TipiCiltsiz
Kağıt Tipi1. Hamur
Sayfa Sayısı176
YazarOğuz Benlioğlu
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz tarihten itibaren 4 iş günü içerisinde kargoya verilecektir. 
 
Yükleniyor...