HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Yabancı Dil Olarak Türkçe Öğretimi

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Türkçe’nin temel düşünce ve hareket sistemini cümle oluşturur. Cümleyi ise yüklem yönlendirir. Cümleyi sağa yaslayarak geriye doğru diğer unsurları çoğaltmakla düşünce şekille desteklenmiş olur. İkinci Bölümde öğretilmesi hedeflenen kelimeler fiil ve isim eşit sayıda gruplandırılarak verilir. Kelimeler resimleriyle verildiği için ayrıca bir sözlük bölümü eklenmemiştir. İki seviyeli alıştırma gurubuna yer verilir. Birinci gurup ilgili ünite seviyesine uygundur.

Bu gurupta öğrenciler öğrendikleri konuları dört beceri üzerinden pekiştirme imkanı bulacaklardır. Özel Metin bölümü, ilgili ünitede geçen kelimelerden örülmüş ve ünitenin dil bilgisi konusuna ön hazırlık özelliğinde dar kapsamlı bir metindir. Hedef kitlenin özellikle yazma ve konuşma becerisini geliştirmeye yönelik bir özellik taşır. Edebi metin ünitenin diğer bölümleriyle uyumludur. İkinci gurup alıştırmalar ilgili ünite seviyesinin üstünde daha ileri konuları kapsayan özellikte olup daha fazla öğrenmek isteyen öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılamaya yöneliktir.

Basım Yılı2020
Baskı Sayısı1
Cilt TipiCiltsiz
Kağıt Tipi2. Hamur
Sayfa Sayısı248
YazarYusuf Avcı
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...