HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Web 2.0 Destekli Dijital Öyküleme: Teoriden Uygulamaya

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Dijital dünyanın hızla gelişimi, eğitim ve öğretim alanında değişimi beraberinde getirmektedir. Nitekim dijital teknolojilerle yaşama başlayan bir neslin eğitimi için geleneksel yaklaşımların ötesinde öğrencilerin öğrenme süreçlerine aktif katılım sağladığı yöntem ve tekniklere, ders materyali ve araçlara ihtiyaç duyulmaktadır.
Hazırlanan bu kitap ile Web 2.0 araçlarını etkili bir şekilde kullanarak dijital öykülerin nasıl geliştirileceği teoriden uygulamaya uzanan bir süreçle adım adım okuyuculara açıklanmaktadır. Öğrencilerin yaratıcılıklarını ortaya çıkarmak, öğretmenlere yeni yaklaşımlar sunmak ve akademisyenlere güçlü bir dijital öyküleme temeli oluşturmak için dijital dünyanın sunduğu olanakları en iyi şekilde değerlendirmeyi amaçlayan bu kitap; dijital öyküleme sürecini keşfetmek isteyen öğrenci, öğretmen ve akademisyenler için modern eğitim ortamlarında yeni ve etkili yollar sunan bir rehber niteliğindedir.
Dokuz farklı üniversiteden on dört değerli alan uzmanı tarafından oluşturulan bu kitapla dijital öyküleme sürecinizi keyifli ve verimli kılmayı umut ediyoruz.
Baskı Sayısı1. Basım
Baskı YılıAralık, 2023
Boyut13,5x21,5
Sayfa Sayısı320
YazarAlper Aslan , Ayşin Gaye Üstün , Ebru Turan Güntepe , Göksel Çelenk , Hakan İslamoğlu , İlknur Reisoğlu , Memnüne Kokoç , Necla Dönmez Usta , Seda Aktı Aslan , Seda Özer Şanal , Seyfullah Gökoğlu , Türkan Karakuş Yılmaz , Yalın Kılıç Türel , Yiğit Emrah Turgut
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz tarihten itibaren 4 iş günü içerisinde kargoya verilecektir. 
 
Yükleniyor...