HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Tezat-ı Muhteşem

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Şimdi şöyle baştan ayağa kendimi ve baştan sona ömrümü irdeliyorum da... O devasa dertler, o devasa sevinçler... Neden daha gençken insan, her hissi daha büyük ökçeli yaşar? Seneye de giyerim diye mi?
Hepimiz, aslında fark etmeyiz ama, gün içiresinde sürekli kendimizle konuşuruz. Çünkü ancak biz kendimizi en iyi anlarız. Böylelikle kafamızda kurduğumuz sorunların birçok senaryosu düşünülür, tartışılır, en uygun yolu bulunur. 
Mete Etem de böyleydi. Ancak birçoğumuz gibi basit düşüncelerle değil; zıtlıklar, kendi içinde tezatlıklarla doluydu. 
Mete Etem’in sarmaşık karmaşıklığındaki dünyasına hazırsanız başlayabiliriz…
Tek amacı bütçesine uygun bir ev bulup yerleşmekti Mete Etem’in. Ancak kızıl saçlı, güzel gözlü o kadın ile karşılaşana kadar…
Kızıl saçlı, yeşil gözlü beyaz tenli Frezya… Mete Etem’in hayatının içine ne kadar… Girebilirdi? Neler yaşatabilirdi en fazla? Mete’nin yaşadığı olaylar, okuyucuyu da büyük bir girdaba sürükleyecek. 
“TuğBAŞ’ın akıcı kaleminden teZAT-I MUHTEŞEM”

Basım Yılı2024
Baskı Sayısı1
Cilt TipiCiltsiz
Kağıt Tipi1. Hamur
Sayfa Sayısı268
YazarTuğBAŞ
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz tarihten itibaren 4 iş günü içerisinde kargoya verilecektir. 
 
Yükleniyor...