HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Tepkisel Ebeveynlikten Kurtulun

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

DAHA SAKİN BİR
EBEVEYNLİĞİ KEŞFEDİN

Hemen hemen her ebeveyn, düzensiz bir çocukla uğraşırken duygusal tepkilere başvurmuştur. Çok çalıştığınız dönemlerde, yorgun olduğunuz zamanlarda ve yoğun duygular yaşayan bir çocukla karşı karşıya kaldığınızda bağırmak veya rüşvet vermek hızlı bir çözüm gibi durabilir. Ancak bu yaklaşım uzun süreli ailevi sorunlar yaratabilir. Bu kitabın devreye girdiği yer burasıdır.

Tepkisel Ebeveynlikten Kurtulun, öz-düzenlemeye ve çocukların kendilerini ifade etmelerine yönelik yeni bir yaklaşım sunuyor. Daha sakin ve daha eşitlikçi bir ev ortamı yaratmak için aileye bir bütün olarak yaklaşıyor. Kitabın içerisinde aşağıdakiler de dahil olmak üzere yararlı tavsiyeler ve araçlar bulacaksınız.

•    SAĞLIKLI SABAH VE AKŞAM RUTİNLERİ YARATMAK
•    DOLU BİR ZİHİNDEN FARKINDALIK DOLU BİR YAŞAMA
•    ÇOCUKLAR VE YETİŞKİNLER İÇİN ÖZ-DÜZENLEME
•    ÖFKE VE GÜÇ SAVAŞLARI İLE BAŞA ÇIKMAK (SİZİN VE ÇOCUKLARINIZIN)
•    AİLECEK HEDEFLER KOYUP GÜNDEN GÜNE DENGEYİ SAĞLAMAK
•    VE ÇOK DAHA FAZLASI!

Aynı olayları tekrar tekrar yaşayıp, ne yapacağınızı bilemeyip, bunalmış hissetmek zorunda değilsiniz. Bugün “kötü” bir ebeveyn olduğunuza dair suçluluk duygusunu üstünüzden attığınız gün olabilir. Ebeveynlik yolculuğunun neresinde olursanız olun, bu kitap evinizde anlamlı değişimler yapmanız için yardımcı bir kaynak olacak.

Sevgili hayal kırıklığına uğramış ebeveynler, bu kitap size ilaç gibi gelecek. Yüreğinizi ferahlatıp içinizdeki en iyi ebeveyni ortaya çıkarmanıza yardımcı olacak; dürüstlüğü, mizahı ve bilgeliği içinde barındırıyor.
—Jack Kornfield, PhD, A Path with Hearth kitabının yazarı

Basım Yılı2024
Baskı Sayısı1
Cilt TipiCiltsiz
Kağıt Tipi2. Hamur
Sayfa Sayısı272
YazarLaura Linn Knight
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz tarihten itibaren 4 iş günü içerisinde kargoya verilecektir. 
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...