HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Tarot 101

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Yüzyıllardır insanlığın dikkatini çeken ve gizemli güçlerin tezahürü olduğu düşünülen Tarot kartları, bir kehanet aracı mı yoksa sadece bir oyunun parçası mı? Tarot kartlarının arkasındaki semboller ve anlamlar gerçekten güçlü bir etkiye sahip mi, yoksa sadece rastgele birer simge mi?
Tarot kartları, gizemli semboller ve derin anlamlarla dolu esrarengiz bir dünyanın anahtarlarıdır. İlk kez 15. yüzyılda İtalya’nın kuzeyinde ortaya çıkan bu kartlar başlangıçta sadece bir oyun olarak kullanılırken zaman içerisinde mistik ögelerle birleşmiş ve insanlara ve kültürlere yol gösteren birer araç olarak kullanılmaya başlamıştır.
Tarot 101 ile Tarot’un kökenlerine ve geçmişine dair bilgi edinecek, her bir kartın sembolizmini keşfedecek ve kart açılımlarının çeşitliliğine dair bilgi sahibi olacaksınız. Kartlarla çalışmanın temel prensiplerini öğrenirken, Tarot’un size nasıl rehberlik edebileceğini ve hayatınıza nasıl anlam katabileceğini keşfetmek için Tarot 101 çok iyi bir kaynak niteliğinde.

Basım Yılı2024
Baskı Sayısı1
Cilt TipiCiltsiz
Kağıt Tipi2. Hamur
Sayfa Sayısı248
YazarBurcu Yiğiter
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz tarihten itibaren 4 iş günü içerisinde kargoya verilecektir. 
 
Yükleniyor...