HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Taras Bulba

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Ukrayna´nın savaşçı kozağı Taras Bulba´nın oğulları Andriy ve Ustap, gençliklerinde Kiev´e eğitim için yollarını koyarlar. Ancak yıllar sonra dönüşleri, onları Polonyalılarla kanlı bir mücadeleye sürükler. Aşk, ihanet ve onur kavramları etrafında şekillenen bu epik hikaye, Andriy´nin bir Polonyalı asilzadenin kızına duyduğu tutkulu aşkla başlamış olan içsel çatışmasını ve bu aşkın aile bağlarına verdiği zararı derinlemesine inceler. Duygusal yoğunlukla bezeli bu hikaye, bir yandan Ustap´ın trajik sonu, diğer yandan Taras Bulba´nın oğluna olan bitmeyen bağlılığı üzerinden aile, onur ve vatanseverlik temalarını ustaca işler.

Gogol’un kaleminden dökülen bu sarsıcı roman, kozağların özgürlük mücadelesini, aile bağlarındaki gerilimleri ve dönemin sert atmosferini okuyucuya başarılı bir şekilde yansıtıyor. "Taras Bulba", Rus ve Ukrayna edebiyatındaki yerini sağlamlaştıran, unutulmaz bir eserdir.

Basım Yılı2024
Baskı Sayısı1
Cilt TipiCiltsiz
Kağıt Tipi2. Hamur
Sayfa Sayısı184
YazarNikolay Gogol
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz tarihten itibaren 4 iş günü içerisinde kargoya verilecektir. 
 
Yükleniyor...