HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

STRATEJİK YÖNETİM TEKNİKLERİNDE VUCA UYGULAMALARI - Bibliyometrik Bir Analiz

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Girişimcilerin ve karar vericilerin günümüz pazar koşullarında karşılaşabilecekleri muhtemel güçlükler nelerdir ve bu zorluklara karşı hangi stratejiler izlenmelidir? VUCA dünyası nedir ve akademik dünyada yeterli çalışma var mıdır? Kitapta öncelikle VUCA dünyasında yol alan karar vericilerin önündeki sis perdesini aralamak ve iş karar vericilerin yoluna ışık tutmak istedik. Teknolojik gelişmeler, ekonomik istikrarsızlıklar, salgın hastalıklar derken iş dünyası sürekli yeni sınavlar vermeye çalışıyor. Organizasyonların başarıya ulaşabilmeleri için ezber bozan yönetim stratejileri geliştirmelerinin zorunlu hale geldiği de görülüyor. Tam da bu noktada dünya yazınındaki akademik çalışmaların taraması yapılarak; stratejik yönetim ve VUCA ilişkisine dair analiz yapılmış ve görülmüştür ki halen yeterli sayıda çalışma bulunmamaktadır. Bu kitap; iş dünyasına ve akademik dünyaya seslenmeyi hedefleyerek üretilmiştir. Gelişmelere ve değişime ayak uydurmak isteyen karar vericiler tarafından el kitabı olarak kullanılabileceği gibi, akademisyenler için de VUCA dünyasında yeni yönetim stratejileri sistemlerine yönelmeleri için yol haritası olacaktır.
Literatürde eskilerde kalan yönetim anlayışlarından, VUCA dünyasında merak uyandıracak yaklaşımlara doğru bir yolculuğa çıkıyorsunuz. Açık ve öz karşılaştırmalı bilimsel verilerin yer aldığı bu kitabı keyifle okuyacağınıza inanıyoruz.

Baskı Sayısı1. Basım
Baskı YılıMart, 2024
Boyut13,5x19,5
Sayfa Sayısı152
YazarMehmet Naci Efe
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz tarihten itibaren 4 iş günü içerisinde kargoya verilecektir. 
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...