HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Sözler Sözcükler

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

“Kendimi bildim bileli hemen her şeye merak duyarım. Zaman zaman mesleki olarak beni çok da ilgilendirmeyen konuları merak ettiğim için, önce araştırır okurum, okuduklarımla tatmin olmazsam bir bileni bulup onunla konuşur ve bilgi sahibi olmaya çalışırım. (…) Çocukluğumdan beri sözcüklerin anlamını, neyi ifade etmek için kullanıldıklarını merak ederdim. Günlük dilde bazılarını unuttuğumuz, bazılarını ise kolayca telaffuz ettiğimiz sözcüklerin çok daha derin anlamları olduğunu gördüm ve bunları sizlerle paylaşmak istedim. Bir süre sonra, çok sayıda okur ‘köşe yazıları ne zaman kitap olarak yayımlanacak?’ diye sormaya başladı.
Bu sorular bazı yazılarımın bir kitap haline getirilmesine vesile oldu.”
M. Sinan Genim Sözler Sözcükler kitabında, anlamını ve gündelik hayattaki “önemini” unuttuğumuz sözcüklerin peşine düşüyor ve anlamını unuttuğumuz bu sözcüklerle beraber hayatımızdan nelerin eksildiğini ortaya koyuyor.

Basım Yılı2024
Baskı Sayısı1
Cilt TipiCiltsiz
Kağıt Tipi1. Hamur
Sayfa Sayısı256
YazarM. Sinan Genim
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz tarihten itibaren 4 iş günü içerisinde kargoya verilecektir. 
 
Yükleniyor...