HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Sosyal Medya ve Edebiyat

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Geleneksel medya veya ana akım medya 90'lı yılların başından itibaren farklı süreçler içerisinde toplumu ele aldı ve topluma şekil verdi. Teknolojinin gelişmesi ve telefonların daha "akıllı" hâle gelmesiyle de her birey kendi medya şirketini cebinde taşımaya başladı. Televizyonun camının yankısı, yerini sosyal medyanın "yankı odaları"na bıraktı. Tüm bunların toplumun günlük kaygıları ve estetik arzuları içerisinde neşvünema bulan edebiyatı etkilememesi söz konusu olabilir mi?
Toplumu şekillendiren, yansıtan her mecra kendine edebiyatta da bir varlık alanı bulur. Edebiyatı veya edebiyatçıyı etkilemeyen toplumsal bir olgunun varlığından söz etmemiz mümkün değilken günlük pratiklerimizin odağındaki sosyal medyanın göz ardı edilmesi doğru mudur? Bizden sonraki kuşakların kaleme alacağı edebiyat tarihlerinde sosyal medya kendisine yer bulabilir mi? Sosyal medyanın edebiyat ile ilişkisini irdelediğimiz bugünlerde "sosyal medya ve edebiyat"ilişkisi sadece tek cepheden ele alınabilir mi?
Tüm bu sorulardan yola çıkarak farklı disiplinlerden uzmanların kaleme aldıkları"sosyal medya ve edebiyat" okumaları okuyucuya edebiyatın günlük pratiklerimizin tam da ortasında olduğuna dair bakış açıları sunacak. Sosyal medyanın küçümsenemeyecek etkisi gözler önüne serilirken edebiyatın ruhunun sosyal medyada gezintisi takip edilebilecek. Bu kitapta amaç sosyal medyanın ve edebiyatın ilişkisine dair yeni sorular üretebilmek, yeni problemleri ortaya koymak, yeni cevaplar aramaktır.

Basım Yılı2021
Baskı Sayısı1
Cilt TipiCiltsiz
Kağıt Tipi2. Hamur
Sayfa Sayısı304
YazarAylin Tutgun Ünal , Ayşe Kübra Bilgin , Dursun Ali Tökel , Gül Esra Atalay , Hamza Çakır , Hazan Yazıcı , Özgür Özlem Gülmez , Rana Senanur Doğan , Şaban Sağlık , Selin Zeyrek , Songül Seda Lenger Güleç , Uğur Ünal , Vefa Taşdelen , Zeynep Kevser Şerefoğlu Daniş
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...