HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Sosyal Bilgiler ile Bütünleştirilmiş STEM (S- STEM)

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

S-STEM (Social Studies-STEM) sosyal bilgiler eğitimi açısından devrim niteliğinde bir yaklaşımdır. Sosyal bilgileri eğlenceli hale getirebilecek S-STEM, sosyal bilgiler dersi öğretim programında yer alan öğrenme alanları, değerler, beceriler ve anahtar yetkinliklerin kazandırılmasına doğrudan katkı sağlayabilir. STEM eğitimi açısından durum değerlendirildiğinde ise sosyal bilgiler STEM uygulamalarına bir bağlam oluşturarak; uygulama sürecinde ve ortaya konan ürünün geliştirilmesinde çevresel, ekonomik, sosyal, hukukî ya da politik bağlamın dikkate alınmasını sağlayabilir.


Sosyal Bilgiler ile Bütünleştirilmiş STEM (S-STEM) kitabı öğretmen, öğretmen adayı ve akademisyenlere gerek sosyal bilgiler eğitimi gerekse STEM eğitimi bağlamında katkı sağlamayı amaçlamaktadır. Bu amaçla kitabın içeriğinin oluşturulmasında, S-STEM’i oluşturan her bir disiplinin yanı sıra STEM ile ilgili Türkiye’de ve dünya alanyazınında yapılan araştırmalar dikkate alınmıştır. Bu noktadan hareketle seçkin bilim insanları tarafından yazılan bölümlerde hem S-STEM’in teorik alt yapısını vererek genel bir bakış açısı sunmak hem de etkinlik örnekleri ile S-STEM’in somut biçimde anlaşılmasını sağlamak amaçlanmıştır. Bu bağlamda sosyal bilgilerin STEM ile nasıl bütünleştirileceğine odaklanan bu öncü kitabın alanyazına katkı getireceği umulmaktadır. 

Basım Yılı2023
Baskı Sayısı1
Cilt TipiCiltsiz
Kağıt Tipi1. Hamur
Sayfa Sayısı216
YazarNil Yıldız Duban , Tuğba Selanik Ay
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...