HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Sorgula!

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Son yıllarda dünyada yaşanan hızlı değişimler ve dönüşümler, bireyleri ve toplumları sorgulamaya yöneltiyor. "SORGULA!" adlı bu derleme, yazarın güncel, siyasi, ekonomik, kültürel ve daha birçok konuyu kapsayan bir dizi düşüncesini bir araya getiriyor.
Yazar, okuyucuyu eleştirel bir bakış açısıyla düşünmeye ve sorgulamaya davet ediyor. Güçlü kalemiyle olayları derinlemesine inceleyen yazar, okuyucuları zihinsel bir yolculuğa çıkarıyor. Her bir başlık, çağın nabzını tutmakla kalmıyor, aynı zamanda geleceğe dair düşünceleri şekillendiriyor.
"Sorgulama, bilgeliktir!" diyen yazar, okuyucularını düşünmeye ve eyleme geçmeye teşvik ediyor. Sert bir eleştiriye tabi tuttuğu toplumsal normları, politikaları ve ideolojileri sorgulamak için cesurca adımlar atmaya çağırıyor.
Hazır olun, “SORGULA!” sizi düşünmeye ve tartışmaya davet ediyor.

Basım Yılı2024
Baskı Sayısı1
Cilt TipiCiltsiz
Kağıt Tipi1. Hamur
Sayfa Sayısı270
YazarNurettin Şimşek
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz tarihten itibaren 4 iş günü içerisinde kargoya verilecektir. 
 
Yükleniyor...